Dlaczego my

Dlaczego my?

Allianceautoserwis to nie tylko Serwis samochodowy – to przede wszystkim entuzjaści motoryzacji, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i dbają żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu zadowolony. Odznaczamy się zaufaniem wśród naszych klientów. Powierzając nam swój samochód, możesz bez wahania zająć się swoimi sprawami w czasie, gdy nasi specjaliści wykryją usterkę, zajmą się doborem i dostawą części oraz naprawią twój samochód.

Nasi klienci nam ufają

Powierzając nam swój pojazd, możesz bez obaw zająć się swoimi sprawami, podczas gdy nasi eksperci identyfikują usterki, wybierają i dostarczają części zamienne oraz naprawiają Twój pojazd.

Wybierając Allianceautoserwis, będziesz spokojny o swój pojazd. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami, aby uzgodnić koszty części i robocizny. Wybieramy dogodne godziny spotkań i oddajemy tylko te samochody, które są w dobrym stanie technicznym.

Rekrutacja jakościowa

Tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści – wyzwanie, któremu sprostaliśmy.

Kiedy zaczynaliśmy, rekrutacja pracowników w Allianceautoserwis była ważnym i wymagającym zadaniem. Zrozumieliśmy, że personel musi być gwarancją jakości naprawy Twojego pojazdu.
Mieliśmy długą i trudną selekcję, która pomogła nam znaleźć doświadczonych specjalistów, którzy znali się na swojej pracy.
W ciągu roku pracy wszyscy zdążyli wykazać się profesjonalizmem, nasi pracownicy potrafili sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom i szybko znaleźć rozwiązania naprawiające problemy.
Dlatego jesteśmy pewni jakości naszych napraw samochodowych, o czym świadczą nasi klienci, którzy nas polecają i wracają do nas ponownie.